ILUTEENUSED TARTUS

TEENUSED

Lisaks klassikalistele iluteenustele nagu juukselõikus, kosmeetik, maniküür, pediküür ja erinevad massaažid, pakub Jane Ilustuudio ka täiesti tipp-tehnoloogilisi iluteenuseid nagu mikrolihvimine ja nõelvaba mesoteraapia

 

MIKROLIHVIMINE ehk TEEMANTLIHVIMINE

Mikrolihvimine ehk näo naha lihvimine on pehme ja valutu viis vabaneda ,,surnud,, naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Kasutatakse nii näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral. Mikrolihvimine silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, ja peamine - stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue hingamise. Mikrolihvimne on täiesti valutu ja ohutu. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde.

Näidustused:

 • armid, venitusarmid
 • epidermise pealmiste kihtide paksendid
 • tuhm, väsinud nahk
 • ummistunud poorid
 • pigmnendilaigud
 • naha vananemistunnused, peened kortsud
 • akne ja aknejärgne sesiund (k.a aknearmid)
 • Parema tulemuse saavutamiseks IPL, Laser või ilusüstide eel
 • Püsimeigi tegemise eel
 
NÕELVABA MESOTERAAPIA ehk MESOPORATSIOON

Mesoporatsioon silub ajaga tekkivaid miimilisi kortse ja pinguldab näo kontuure. Samuti tõstab hooldus märgatavalt näo kudede niiskustaset ja stimuleerib naha kollageeni ja elastiini tootmist. Kiired elektriimpulsid avavad nahapoorid ja viivad toimeained otse probleemsesse kohta. Elektriimpulss asendab süstalt, mõjub rakumembraanidele, avab epidermaalkanalid, mida mööda ravimipreparaadid tungivad naha sisse ja on kergemini talutavad. Mesoporatsioon aitab transportida naha sisse kasulikke aineid – hüaloroonhapet (looduslikku naha niisutajat), vitamiine ja mikroelemente, mis sisalduvad protseduuris kasutatavas "kokteilides".

Protseduuri tulemuseks on terve, sile ja prink nahk. Tulemused annavad endast märku juba pärast esimest protseduuri. Mesoporatsiooni protseduur aitab naha elastsuse ja toonuse languse, miimiliste kortsude ja vananemise vastu. Pikaajaline tulemus on saavutatav kuuriga kestusega 6-10 nädalat.

Teemantlihvimisega  on nahk eriti vastuvõtlik mesoporatsiooni aktiivainetele, toimetamaks need sügavamale nahakihtidesse.

Protseduuri tulemused

 • koheselt nähtavad ja pikaaegsed tulemused
 • nooruslikum välimus, tervem ja ühtlasem nahk
 • pindmiste kortsukeste silenemine

Spetsiaalsed raviplaanid ja ained Mesoporatsiooniks

Age Defense Liposom- Valmistab naha ette toimeainete transpordiks naha sisse. Tugevalt niisutava toimega.

Age Defense Hyaluron/Gatuline- Suurendab niiskustasakaalu naha alumistes kihtides. Toetab ja tugevdab naha alumist tugikihti. Aitab täita kortsupõhja ja tõstab seda ülesse. Kortsud vähenevad silmnähtavalt. Nahk on peale protseduuri värskem, siledam noorem. Gatuline lõdvestab miimilisi lihaseid. Aitab toetada ja täita kortsupõhja.

Tselluliidi ravi. Mesoporatsioon viiakse läbi tselluliidi piirkonnas. Aine, mida naha sisse saadetakse lagundab tselluliiti. Protseduuri pikkus 5-10 korda. Sõltuvalt tselluliidi astmest.

Akneravi- aknepiirkonda viiakse spetsiaalselt aknet raviv aine.

Vitamiinikompleks- nahka viiakse nahale vajalikke toiteaineid ja vitamiine. Kohene sära ja pikaajaline kaitse.

Whitening kompleks- pigmendilaikude raviks, eemaldamiseks, näonaha ühtlustamiseks.

Couperoseravi- nahapunetust vähendav, pindmisi veresooni tugevdav ravim. Aitab vähendada nahapunetust ja kaotab nahalt veresoonte jäljed.

Miimiliste kortsukeste ravi- aitab silmanähtavalt vähendada miimilisi kortukesi. Ei halva lihseid vaid aitab neil lõdvestuda. Peamine toimeaine on argereliin.